کلاس نویسندگی رایگان!

سلام

این روزها دنیا به خاطر پیشرفت تکنولوژی و دسترسی گسترده افراد به اینترنت، تغییرات زیادی کرده. همه ما این تغییرات را در زندگی، کار و نحوه ارتباطات با دیگران می توانیم ببینیم. این تغییرات را حتی در آگهی های استخدامی این روزها می‌شود دید.

مثلا سازمان‌ها برای استخدام افرادی با عنوان‌هایی مثل طراح تجربه و رابط کاربری، کارشناس بازاریابی دیجیتال و تولید کننده محتوا آگهی منتشر می‌کنند.

برای این عنوان‌های شغلی جدید، در مدرسه و دانشگاه چیز زیادی به ما یاد نمی‌دهند و کسب مهارت برای این شغل‌ها، بیشتر بر اساس علاقه و تلاش خود آدم صورت می‌گیرد.

از اوایل شروع پروژه کرپین، ما در اینستاگرام فعالیت می‌کردیم و به طور منظم تولید و انتشار محتوا را در برنامه داشتیم. کمتر از یک سال پیش هم کرپین تگز یا برچسب‌های کرپین را راه اندازی کردیم و گاهی محتوایی برای اینجا تهیه کردیم.

تولید محتوای مناسب و جذاب یکی از دغدغه‌های همیشگی ما بوده و هست. برای یاد گرفتن تولید محتوا وقت و انرژی بسیاری گذاشتیم، مطالعه کردیم و برای آزمون و خطا هزینه دادیم. از طرفی همیشه به این نکته توجه داشتیم که در دام تکرار نیفتیم و هر چند وقت شیوه فعالیتمان را تغییر دادیم. با همه اینها می‌دانیم که کار ما کامل نیست و حتما جای بهبود دارد.

اگر شما هم دوست دارید با این فعالیت ها بیشتر آشنا بشید، برای شما یک خبر داریم!

ما مدتی هست که تصمیم گرفتیم فعالیت خودمان را از شبکه‌های اجتماعی فراتر ببریم و روی موتورهای جستجو متمرکز شویم. از قبل مطالعات و تجربه هایی هم در این زمینه داشتیم. حالا قصد داریم طی یک دوره حضوری، اطلاعاتی را که در مورد تولید محتوا و انتشار آن یاد گرفتیم را به صورت عملی منتقل کنیم چون از قدیم گفته‌اند که

اگر قصد داری چیزی را بهتر یاد بگیری، به بقیه آموزش بده.

با همین هدف، تصمیم گرفتیم آموخته‌ها و تجربه‌های خود را به دیگران منتقل کنیم.

آموزش در حد آشنایی با تولید محتوا است و تمرکز ما روی محتوای نوشتاری خواهد بود. فعالیت‌هایی که در این دوره خواهیم داشت:

  • راجع به راه اندازی وبسایت صحبت می‌کنیم.
  • با مفاهیم تولید محتوا آشنا میشویم.
  • با محیط وردپرس آشنا می‌شویم.
  • با مفاهیم کلی راجع به سئو آشنا می‌شویم.
  • کار با گوگل آنالیتیکس را یاد می‌گیریم.
  • و در آخر با هم در محیط وردپرس کرپین تگز تمرین تولید محتوا می‌کنیم و آن‌ها را منتشر می کنیم و مورد بررسی قرار می‌دهیم.

در این دوره سعی می‌کنیم مطالبی را که مطرح می‌کنیم، به صورت عملی به کار بگیریم. به این صورت که سایت کرپین تگز را به این کار اختصاص می دهیم و همه اطلاعاتی که از انتشار مطالب بدست می‌آید را با شرکت کننده‌ها به اشتراک می‌گذاریم و تحلیل می‌کنیم.

اگر مشتاقید که توی این دوره شرکت کنید. یک ایمیل به آدرس [tags@crepin.ir] بفرستید و به ما بگید که چرا دوست دارید توی این دوره شرکت کنید.

ما هم به زودی در مورد این دوره اطلاعات بیشتری برای شما ارسال می‌کنیم.